UWAGA! JESTES NA ARCHIWALNEJ STRONIE 20 FINALU WOSP W LOMZY
kliknij tutaj aby przejsc na aktualna strone WOSP.LOMZA.PL
strona główna
Program finału
Poprzednie finały
Nasz Sztab
Sztabiki
Rozliczenie naszych kosztow dzialania
Aukcje WOŚP
Sprzęt zakupiony dla Łomży
Strefa Wolontariusza
Zdjęcia z finałów
My w Mediach
Tak grały inne sztaby
Korespondencja ze Sztabem Centralnym
Księga Gości
KontaktWyszukiwarkaDzisiaj jest roku. Imieniny obchodzą: . Wchodzisz z komputera o adresie IP: .


PogodaKorespondencja

Informujemy, że specjalnie na cele sztabowe, szef sztabu podpisał umowę o Internet. Fragment umowy znajduje się tutaj. Więc kolejne koszta.


 Wielkie Siema!!!

Łomżyński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potrzebuje ludzi dobrej woli i sponsorów do zorganizowania finału w grodzie nad Narwią.

Podczas finału zostanie zorganizowane wiele ciekawych imprez, przede wszystkim koncert finałowy, na który przyjadą kapele z całej Polski. Niestety, mimo tego, że zespoły grają za darmo charytatywnie, są też koszty. Niestety, wszystko drożeje. Musimy pokryć koszty ich dojazdu, a także musimy im zapewnić nocleg a także posiłki. Sama scena to wydatek z rzędu kilkanaście tysięcy złotych. Co prawda 70% kosztów sceny pokrywa Urząd Miejski, ale pozostałe 30% musimy pokryć funduszami od sponsorów.

Podczas finału będą także liczne atrakcje. Odbędzie się miedzy innymi pierwszy w Łomży Bieg dla Cukrzyków oraz I Łomżyński Bieg Narciarski, na który serdecznie zapraszamy. Koszty zorganizowania takiego biegu są bardzo wysokie. Musimy odpowiednio zabezpieczyć trasę biegu, oznakować tą trasę, a także oznakować uczestników. Podczas finału na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny 18 będzie odbywać się targ staroci i nie tylko. Będziemy sprzedawać wszystko to, co przyniesiecie do nas! 100% dochodów z tego targu zostanie przeznaczone na cele XX finału, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Rzeczy na ten targ a także na aukcje można przynosić do sztabu WOŚP na ul. Dworną 1.

Odbędą się także różne pokazy np. pokaz jazdy samochód terenowych 4X4, pokaz antyterrorystów, pokaz Automobilklubu Łomżyńskiego. Będzie także pokaz linowy.

Jednak, aby te atrakcje doszły do skutku, Sztab potrzebuje sponsorów. Pieniądze na pomoc w organizacji można wpłacać na nr konta Alior Bank odd. Łomża: 18 2490 0005 0000 4500 8489 4551, z dopiskiem w tytule: Na Sztab WOŚP Łomża. Wszelkie pytania można kierować na sztabowy nr telefonu: 608-661-168, e-mail: sztab@wosp.lomza.pl lub bezpośrednio do Szefa Sztabu, Krzysztofa Pyczota: 604-284-106, e-mail: lesnyczlowiekszrek@wp.pl.

Liczymy na przychylne ustosunkowanie się do tej prośby. Mam nadzieję, iż część z Państwa czytajacych ten artykuł już loguje się na swoje ekonto w banku i wpłaca jakąś sumę na organizację. Pewnie część Państwa zaczyna to krytykować. Zróbcie coś sami, nie macie pojęcia jakie to są koszty.

DOWCIP>engine powered by The Portal 2 | Wykonanie: Paweł Dąbrowski. Grafika: Paweł Gosk.
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - sztab Łomża