UWAGA! JESTES NA ARCHIWALNEJ STRONIE 20 FINALU WOSP W LOMZY
kliknij tutaj aby przejsc na aktualna strone WOSP.LOMZA.PL
strona główna
Program finału
Poprzednie finały
Nasz Sztab
Sztabiki
Rozliczenie naszych kosztow dzialania
Aukcje WOŚP
Sprzęt zakupiony dla Łomży
Strefa Wolontariusza
Zdjęcia z finałów
My w Mediach
Tak grały inne sztaby
Korespondencja ze Sztabem Centralnym
Księga Gości
KontaktWyszukiwarkaDzisiaj jest roku. Imieniny obchodzą: . Wchodzisz z komputera o adresie IP: .


PogodaPROGRAM

Plik do pobrania:SIEMA, SIEMA, SIEMA!!!!!

Dnia 8.01.2012


Godz. 7:00-9:00 – wydawanie identyfikatorów dla wolontariuszy.
Godz. 8:00 – Radio taxi plus podstawi taksówki do rozwożenia wolontariuszy .
Godz. 8:00 – Policja Wydziału Ruchu Drogowego weźmie jednego wolontariusza na akcje    kontroli pojazdów. Wolontariusz będzie przyjmował ewentulne datki na WOŚP
Godz. 8:30-23:00 –Zablokowanie zamknięcie dla ruchu uliczki Księżnej Anny .
Godz. 8:00-15:00 – rozpoczyna się Pchli Targ. Możecie jeszcze przynosić do naszego Sztabu przy ul. Dwornej 1 rzeczy na ten targ. Przyjmiemy dosłownie wszystko. Macie niechciane prezenty gwiazdkowe? Zapraszamy do nas. Podczas targu te rzeczy zostaną sprzedane, a 100% pieniędzy zostanie przekazanych na WOŚP. W trakcje imprezy 62 Harcerski Klub Specjalnościowy PolSurvival ustawi skałę wspinaczkową i każdy będzie mógł wypróbować swoich sił w wspinaczce. W tym czasie także Klub Specjalnościowy "Harcerska Grupa Rekonstrukcji Historycznej 33 PP Strzelców Kurpiowskich" przygotowuje stoisko pełniące funkcję mini muzeum historii. Będą między innymi manekiny z mundurami żołnierzy z roku 1920 wraz z bronią. Z Łomżą gra także Sala zabaw Magiczny Świat (przy ul. Reymonta). Dzięki „Magicznemu Światowi” przygotuje dla dzieci specjalne stoisko, na którym każde dziecko będzie mogło się bawić i pomalować twarz w bajkowe kolory . Będą tam także licytacje . Będzie punkt kontroli cukru w organizmie, ciśnienie krwi, punkt edukacji opieki nad noworodkiem zorganizowane przez Woj. Szpital Zespolony w Łomży. Studentki Instytutu Medycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (kierunek pięlęgniarstwo i kosmetologia) będą wykonywały makijaż twarzy, udzielać będą poradnictwa kosmetycznego, będą również mierzyły ciśnienie krwi i będą prowadzić poradnictwo w zakresie modyfikacji czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych. Otwieramy stoisku Zakładu Karnego z Czerwonego Boru i Grądy Woniecko na stoisku dzieła artystyczne wykonane własnoręcznie przez osadzonych wielkie dzięki.  
Godz. 9:00-15:30 –czynna kawiarenka/Pralnia ul.Małachowskiego, WS Agrobiznes, Sztab ul Dworna 1
Godz. 9:00-15:00 – Pokazy linowe przygotuje 62 Harcerski Klub Specjalnościowy PolSurvival. Odbędzie się pokaz różnych zjazdów linowych z wieżowców w okolicy Hali Sportowej przy ul. Ks. Anny 18.Godz. 10:00-13:00 – rusza I Łomżyński Orkiestrowy Bieg Narciarski. Pod Honorowym Patronatem Marszaółka Województwa Podlaskiego . W przypadku braku śniegu, uczestnicy Biegu wezmą narty na plecy i będą biegli na przełaj JGodz, 11:00-13:00 – Pokaz jazdy – Automobilklub Łomżyński.
Godz. 11:00- 14:00  -Dni Otwarte Państwowej Straży Pożarnej .
Godz. 11:30-12:30 – pierwszy Łomżyński  bieg pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Łomżyńskiego  POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ.Godz. 12:00 -14:00 - mecz Policja kontra Lekarze i studenci PWSiP w Łomży. Hala Sportowa.  Godz. 12:00-15:00 – na estradzie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe z Łomży Przedszkole Nr.8-5-Wesołe Słoneczko, Młody Artysta. Godz. 14:00-15:00 – pokazy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Jednostki Strzeleckiej 1012. Pierwszy pokaz będzie polegał na odbiciu z rąk przestępców wozu opancerzonego ze sporą gotówką pieniędzy, jadącego prawdopodobnie do banku. Drugi pokaz będzie dotyczył porwania dziecka przez nazwijmy to pedofila i odbicia go od niego. Godz. 12:30-13:00 – odbędą się pokazy samochodów terenowych. Zostanie zademonstrowana kulturalna jazda samochodami terenowymi 4x4 w ekstremalnych warunkach Godz. 16:00 – Rozpoczyna się koncert finałowy. Wystąpią między innymi: Stasiek Wiszowaty z zespołem, Łukasz Szyłkowski z Pułtuska, Holy Water z Łomży, Błękitny Nosorożec z Hajnówki. W przerwach między zespołami będą licytacje ze sceny.
Godz. 19:40 Licytacja Biletu Całorocznego Darmowego przez Pana Prezydenta.
Godz. 19 55 Jubileuszowy Tort na 20 lecie WOŚP „Jubilat dla Jubilata’’
Godz. 20:00 – Światełko do Nieba!!!
Godz. 22:00 – Zakończenie  Koncertu
Godz. 23:00 – Odblokowanie ul ks. Anny
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW.WOSP.LOMZA.PL. W NOWYM 2012 ROKU SKŁADAMY PAŃSTWU DO SIĘ GO ROKU. GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ. SIĘ MA I CZEKAMY NA WAS NA XX FINALE PRZY HALI I NA HALI SPORTOWEJ IMIENIEM OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH PRZY ULICY KSIĘŻNEJ ANNY 18. ZAPRASZAMY.


WYSTĄPIĄ MIĘDZY INNYMI:
Podczas finału odbędą się różne inne atrakcje. Przede wszystkim... odbędzie się "Pchli Trag". Jeżeli macie Państwo jakieś niepotrzebne rzeczy, które możecie przekazac nam, będziemy bardzo wdzięczni. My je sprzedamy na targu, który będzie odbywał się w dniu finału na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy SP nr 9 w Łomży (ul. Ks. Anny 18). Dostaliście nie chciany prezent? przynieście nam go do sztabu. Wspomożesz tym 20 finał WOŚP, gdyż całe 100% przekażemy na Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.W planach mamy także Pierwszy Łomżyński Bieg Narciarski, na który serdecznie zapraszamy wszystkich kto posiada narty biegowe i kocha zimowy sport. O szczegółach powiadomimy wkrótce.

W planach mamy także pierwszy w Łomży Bieg Policz się z cukrzycą. Bieg ten zostanie zorganizowany w całej Polsce 6 raz.
Odbędą się także różne pokazy np. pokaz jazdy samochód terenowych 4x4, pokaz Policji i Jednostki Strzeleckiej 1012, Rajd samochodowy Automobilklubu Łomżyńskiego. Będzie także pokaz zjazdu na linach z wysokości to zaprezentuje 62 Harcerski Klub Polsurviwal.

O godzinie 20 00 tradycyjnie Światełko do nieba to koszt 4 tysięcy złotych chyba że zapalimy znicz za złotówkę  albo ustawimy wszystkie samochody pionowo, zapalimy światła drogowe i po krzyku bo po co w Łomży organizować takie atrakcję . Ale Łomżanie zasługują na te atrakcje bo nie jesteśmy biedakami i jeżeli w Ostrołęce , Białymstoku , Zambrowie mogą sobie na to pozwolić to dla czego my nie , czy w Łomży brakuje instytucji i przedsiębiorców gotowych wesprzeć nasz Łomżyński Finał.

/

DOWCIP>engine powered by The Portal 2 | Wykonanie: Paweł Dąbrowski. Grafika: Paweł Gosk.
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - sztab Łomża