UWAGA! JESTES NA ARCHIWALNEJ STRONIE 20 FINALU WOSP W LOMZY
kliknij tutaj aby przejsc na aktualna strone WOSP.LOMZA.PL
strona główna
Program finału
Poprzednie finały
Nasz Sztab
Sztabiki
Rozliczenie naszych kosztow dzialania
Aukcje WOŚP
Sprzęt zakupiony dla Łomży
Strefa Wolontariusza
Zdjęcia z finałów
My w Mediach
Tak grały inne sztaby
Korespondencja ze Sztabem Centralnym
Księga Gości
KontaktWyszukiwarkaDzisiaj jest roku. Imieniny obchodzą: . Wchodzisz z komputera o adresie IP: .


PogodaOdszedł Przyjaciel

Mirka znaliśmy od wielu, wielu lat, głównie jako menadżera zespołu Voo Voo.

Mirek ogarniał wszystko, także wszelkie nasze wspólne działania. Tradycyjne pytanie przed finałem dotyczące występu Voo Voo było nie tylko formalnością, ale często pełną humoru dyskusją jak bardzo Wagiel ma już dość „grania tego numeru”. Ale dzięki temu mamy kilkanaście wersji hymnu Orkiestry, bo śmiało możemy nazwać tak utwór „Łobi Jabi”.Mirek Olszówka związany był z Lublinem i temu miastu oddawał całą swoją energię i umiejętności menadżerskie. Organizował festiwale, koncerty, specjalne widowiska muzyczne. Dzięki niemu Lublin ożył, a sztuka, którą prezentował, była z najwyższej półki - bardzo ambitna i niecodzienna.

Ze swoją chorobą zmagał się od wielu lat, traktując ją jak naturalny element swojego życia. Ustalał z góry zaplanowane przerwy na leczenie i wizytę w szpitalu. I choć choroba była trudna i bardzo nikczemna, to nie tracił humoru. Nie tylko ciągle snuł plany, ale także je realizował. Wszystkie produkcje Voo Voo wyszły spod jego ręki. Dbał nie tylko o zawartość, ale przede wszystkim o design, czyli jakość całego przedsięwzięcia. Był perfekcjonistą i śmiało można powiedzieć, że także my uczyliśmy się od niego.

Wiadomość o śmierci przyszła nagle i, jak to bywa z Przyjaciółmi, poczuliśmy skurcz i ogromy smutek, żal. Użyję tu wielokrotnie powtarzanej formuły „pozostaniesz w naszej pamięci”, która w przypadku Mirka, będzie spełniona, bo ten człowiek pozostawił po sobie tak wiele, że pamięć o nim pozostanie w nas na zawsze.

dodał: Jurek & Fundacja WOŚP

DOWCIP>engine powered by The Portal 2 | Wykonanie: Paweł Dąbrowski. Grafika: Paweł Gosk.
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - sztab Łomża