UWAGA! JESTES NA ARCHIWALNEJ STRONIE 20 FINALU WOSP W LOMZY
kliknij tutaj aby przejsc na aktualna strone WOSP.LOMZA.PL
strona główna
Program finału
Poprzednie finały
Nasz Sztab
Sztabiki
Rozliczenie naszych kosztow dzialania
Aukcje WOŚP
Sprzęt zakupiony dla Łomży
Strefa Wolontariusza
Zdjęcia z finałów
My w Mediach
Tak grały inne sztaby
Korespondencja ze Sztabem Centralnym
Księga Gości
KontaktWyszukiwarkaDzisiaj jest roku. Imieniny obchodzą: . Wchodzisz z komputera o adresie IP: .


PogodaSiła napędowa XIX Finału WOŚP!

Do XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej - 9 stycznia 2011 roku po raz kolejny na ulice w całej Polsce wyjdą wolontariusze, a rozgrzewać ich tego dnia będą setki zespołów.

Sprawmy, by finałowej muzyki było jak najwięcej i by grała ona tego dnia jak najgłośniej! Do Banku Zespołów WOŚP organizowanego przez Fabrykę Zespołów w ubiegłym roku zgłosiło się ponad 1000 kapel! W tym roku z pewnością będzie ich więcej - pomóżmy im znaleźć miejsce do grania!

To apel do wszystkich sztabów poszukujących zespołów grających najróżniejszą muzykę - szukajcie zespołów na stronie www.fabrykazespolow.pl/wosp, informujcie nas o organizowanych przez siebie koncertach, o zespołach, z którymi nawiązaliście współpracę. Czekamy na Wasze sygnały: bank.wosp@fabrykazespolow.pl

 Równocześnie gorąco zachęcamy Was do promowania organizowanych przez Was Imprez Zamkniętych i imprez Sztabów w orkiestrowym serwisie www.wosp.mololo.pl.

Reklamujcie się na całym świecie, opowiadajcie o swoich imprezach! Niech o Was usłyszą! Pokażcie wszystkim: CO, GDZIE i KIEDY organizujecie.

Każde wpisane wydarzenie możecie polecić wszystkim znajomym wysyłając do nich link z okna "poleć znajomemu". To umożliwi Wam stałe informowanie mieszkańców Waszych miejscowości i mediów o tym, co nowego dzieje się w Waszych Sztabach.

dodał: Mycha, mar (wosp.org.pl)

DOWCIP>engine powered by The Portal 2 | Wykonanie: Paweł Dąbrowski. Grafika: Paweł Gosk.
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - sztab Łomża